Náramky HIRSCH – styl, který přetrvává

Při výběru hodinek je pro většinu lidí prioritou nejen jejich funkčnost, ale také design, proto je důležité zvolit k nim padnoucí a esteticky laděný řemínek, který z hodinek dělá ten pravý módní doplněk. Ačkoliv se to nemusí zdát, správně vybraný náramek dokáže zdůraznit potenciál hodinek a dotváří tak jejich celkový dojem. Značka HIRSCH přináší svým zákazníkům rozmanitý výběr moderních a praktických řemínků, které svou oblibu získaly především originálním, přesto však elegantním zpracováním. Na své si přijdou milovníci klasiky, sportovci, ale i příznivci ležérního či elegantního stylu.

Mistrovské dílo s tradicí 

Rakouská značka HIRSCH přináší do světa hodinkových náramků jedinečnou kombinaci inovace a tradičního řemesla. S více než 250 lety zkušeností se značka řadí mezi nejuznávanější výrobce v oboru hodinářství a svým zákazníkům přináší jedny z nejkvalitnějších hodinkových řemínků na trhu. Její dlouholetá historie a důraz na detail ji řadí mezi špičkové výrobce hodinkových doplňků, které neustále inovuje a přizpůsobuje požadavkům moderní doby.

Zakladatelem značky byl řemeslník Johannes Franz Hirsch, který si v roce 1765 otevřel  koželužskou dílnu v Dolním Rakousku, aby zde mohl vyrábět kůži na boty a sedla. Na doplňky pro hodinky se však firma zaměřila až později. V roce 1945 vytváří Hans Hirsch první řemínky z obuvnické kůže a o deset let později přichází s revoluční inovací HIRSCH Rembording Technology zajišťující bezešvé spojení svrchní a podšívkové ušně, kterou si následně nechává patentovat. Metoda se později stává celosvětovým standardem hodinářského odvětví a na své produkty ji aplikují přední výrobci v oboru zpracování kůže a kabelek. Od roku 2003 se společnost HIRSCH stává hlavním dodavatelem švýcarského průmyslu luxusních hodinek.

Kvalita hraje prim

Každý náramek HIRSCH je vyroben z materiálů špičkové kvality. Kožené řemínky jsou zpracovány z pravé kůže, která je pečlivě vybrána s cílem vytvořit komfortní, skvěle padnoucí a zároveň stylový doplněk pro vaše zápěstí. Textilní řemínky s Nato uchycením jsou pak vyráběny s důrazem na bezpečnost a vysokou odolnost tak, aby bez problémů zvládly každodenní používání i náročný sportovní výkon. Při výrobě náramků je kladen důraz na použití recyklovatelných a ekologicky šetrných materiálů.

Značka HIRSCH si zakládá na originalitě a precizním zpracování každého kusu. Řemínky jsou vyráběny výhradně ručně, přičemž kvalita hraje vždy tu nejzásadnější roli. Způsob vývoje a pravidelné inovace jsou pro společnost zásadní, proto se rozhodla pro výrobu materiálů ve vlastní režii pod značkou HIRSCH Nature Technology. V této kategorii představuje kromě ikonického náramku HIRSCH Leaf také další produkty vytvořené z přírodních materiálů, které jsou pružné, odolné a vyráběné vlastními výrobními postupy, což umožňuje nejen zkrátit dodavatelský řetězec, ale i šetřit zdroje, a tím také snížit emisní stopu CO2. Díky internímu know-how navíc může reagovat na požadavky zákazníků a přizpůsobit výslednou podobu řemínků individuálním potřebám.

Různorodost stylů

Řemínky HIRSCH jsou vybaveny systémem Quick-Release, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu bez použití dalších nástrojů. Styly řemínků tak můžete měnit podle své nálady, outfitu nebo podle toho, jak aktivní den vás zrovna čeká.

Náramky HIRSCH jsou vyráběny v rozličných texturách, barvách ale i v různém stylovém provedení. Základní kolekce je zaměřena na řemínky z kůže, kde si můžete vybrat z široké škály typů od Duke Metallic – elegantního lesklého řemínku s jemným prošíváním až po Lynyrd – masivní matný náramek doplněný o kontrastní šev.

Pokud dáváte přednost sportovnímu stylu a od řemínku očekáváte především komfort a odolnost, pak prozkoumejte kolekci kaučukových, pryžových a textilních náramků. Tento odolný materiál spolu se specifickým stylem zapínání zajistí bezpečné nošení i v těch nejnáročnějších podmínkách. 

Na své si přijdou také vyznavači extravagantního stylu, v portfoliu značky totiž najdete i kousky, které vynikají svým netradičním vzorem, strukturou či zářivou barvou. Ať už je váš styl jakýkoliv, prohlédněte si naší kolekci řemínků HIRSCH a podtrhněte svůj styl osobitým náramkem vyhovující přímo vašim potřebám.

Zpět do obchodu