O nás

Náš příběh

Vítejte na stránkách hodinek MonPrunier, kde se setkává styl a cenová dostupnost. Naše značka se zrodila z touhy vytvářet vysoce kvalitní hodinky, které jsou elegantní a zároveň dostupné. Naše cesta začala v létě 2021, kdy jsme najali nezávislého návrháře hodinek, aby nám pomohl vytvořit dokonalé hodinky pro každodenní nošení. 

Po nesčetných hodinách tvrdé práce a oddanosti jsme byli hrdí na to, že jsme v roce 2022 představili náš úplně první model, MonPrunier Deep Blue. Tyto hodinky se vyznačují švýcarským quartzovým strojkem značky Ronda, safírovým sklem odolným proti poškrábání a odolným pouzdrem z nerezové oceli, takže je ideální volbou pro každého, kdo oceňuje kvalitu a styl. 

 
 

Vynikněte s hodinkami MonPrunier

Od samého začátku bylo naším cílem vyrábět hodinky, které jsou nejen stylové a cenově dostupné, ale také dostatečně odolné, aby obstály v úskalích každodenního používání. S naším návrhářem jsme neúnavně pracovali na vytvoření hodinek, které lze nosit k formálnímu i neformálnímu oblečení, aniž bychom obětovali kvalitu nebo styl.

Odesláno z ČR

Naše provozy sídlí v České republice, která se nachází v samotném srdci Evropy, takže je ideálním místem pro společnosti, které chtějí zasílat produkty po celém kontinentu.

Vyráběno v malých množstvích

Výroba hodinek v malých množstvích umožňuje pečlivější kontrolu kvality. To zajišťuje, že každé hodinky jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a že jakékoli problémy mohou být zachyceny a napraveny před uvedením hodinek na trh.

Malí výrobci hodinek mají často svobodu experimentovat s novými návrhy a technologiemi, které nemusí být pro větší společnosti proveditelné. Díky výrobě hodinek v omezeném množství mohou naše hodinky poskytnout pocit exkluzivity.

Naše vize

Se značkou MonPrunier jsme oddáni naší dlouhodobé vizi přinést na trh cenově dostupné hodinky kompletně vyrobené ve Švýcarsku (tzv. Swiss made). Věříme, že každý nákup našich stávajících modelů nás posune o krok blíže k naplnění tohoto cíle. Naše odhodlání ke kvalitě a cenové dostupnosti je patrné z každého vyrobeného kusu hodinek a jsme nadšeni, že můžeme jako značka i nadále růst a vyvíjet se.

Jsme nadšení pro zpřístupnění vysoce kvalitních hodinek všem. Proto jsme hodinky MonPrunier nacenili na dostupnou úroveň, aniž bychom obětovali řemeslné zpracování nebo pozornost k detailům. Věříme, že každý si zaslouží mít hodinky, na které se může spolehnout, a jsme odhodláni našim zákazníkům právě to poskytovat.

 

Děkujeme, že jste si vybrali právě hodinky MonPrunier. Doufáme, že naše odhodlání ke kvalitě, cenové dostupnosti a naše dlouhodobá vize proniknou do všech hodinek, které vyrobíme. Nakupte u nás ještě dnes a staňte se součástí naší cesty.