Často kladené dotazy

1. Jak upravit velikost náramku MonPrunier z nerezové oceli?

Preferovanou možností je nechat si jej upravit ve vašem místním klenotnictví / hodinářství. Pokud nám však požadovanou délku uvedete v detailu objednávky, rádi Vám velikost upravíme.

2. Jak se starat o hodinky MonPrunier?
 
Většinu quartzových hodinek, včetně hodinek MonPrunier, je třeba každý rok nebo dva zkontrolovat z hlediska servisu a výměny baterie. Aby fungovaly hladce po dlouhou dobu, měl by je každých pět let kompletně opravit zkušený klenotník nebo hodinář. Servis může zahrnovat testování odolnosti proti vodě, čištění a mazání.
 
3. Jsou hodinky MonPunier odolné proti poškrábání?
 
Ano! Naše hodinky se dodávají se safírovým sklíčkem , které poskytuje špičkovou odolnost proti poškrábání. Přečtěte si více o různých typech krystalů a jejich odolnosti proti poškrábání v našem blogovém příspěvku Křišťálově jasné: Průvodce porozuměním krystalů hodinek
 
4. Jsou hodinky MonPrunier vodotěsné?
 
Ano! Hodinky MonPrunier spadají do kategorie voděodolnosti 100M / 10 ATM, což znamená, že jsou vhodné pro každodenní nošení a nemusíte se bát sprchy nebo koupání. Přečtěte si více v našem blogovém příspěvku Pochopení voděodolnosti náramkových hodinek: průvodce pro nakupující
 
5. Jak často musím vyměnit baterii v hodinkách MonPrunier?
 
Hodinky MonPrunier jsou vybaveny švýcarským quartzovým strojkem Ronda s efektivním využitím baterie. To umožňuje standardní životnost baterie až 45 měsíců.